Müşteri Sözleşmesi

Müşteri Sözleşmesi
buktelmedya.com hizmet fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.
buktelmedya.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttiğimiz en yakın tahminlerdir.
1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu buktelmedya.com değildir.

Müşteri kaynaklı hatalarda iade geçilmemektedir.

Hiç bir hizmette düşmeme garantisi sağlanmamaktadır %10'u da düşebilir %100'ü de düşebilir bunun bilincinde sipariş geçiniz.
buktelmedya.com Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.
Tüm sistem üyelerine e-mail ve cep telefonuna çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici mesajlar gönderilebilir. Sisteme üye olarak tarafımıza iletişim hakkı vermiş olursunuz. 
Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Maksimum 1.000 limitli bir servisten yararlanan hesap 2.000 çekim yapamaz.
Ürünlerin karşılarında belirtilen ücretler kesin ve nettir.

3 Dakika Önce